«Оволодіння навичками психоемоційного саморегулювання (аутотренінг) як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-01-17 08:25:29


«Оволодіння навичками психоемоційного саморегулювання (аутотренінг) як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин»

26 січня 2018 р., з 14-00 до 17-00, в Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім», за адресою вул. Салютна, 11-А, відбудеться майстер-клас майстер-клас «Оволодіння навичками психоемоційного саморегулювання (аутотренінг) як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин».

Простим, ефективним, психогігієнічним засобом профілактики психосоматичних розладів є аутогенне тренування – метод психоемоційної та психофізіологічної саморегуляції. Практичні заняття складаються з вправ (розвиток уваги, уяви, креативності та інше), які сприяють оволодінню цім методом кожним бажаючим на якому проводилися різноманітні вправи-ігри на концентрацію та переключення уваги, викликання тяжкості, тепла у кінцівках, управління емоціями під музичний супровід та напрацювання навику з повної релаксації в лежачому положенні.

Курс складається з 4 занять.
Для занять необхідно мати: зручні одяг та взуття, невеликий килимок для вправ в лежачому положенні.
https://goo.gl/forms/ryRl5YXzjvBQ1TMl1
Кінцевий термін реєстрації 25 січня 2018 р.
Контактна особа Бородчак Марина Владиславівна , психолог відділу планування і роботи з сім'ями Київського міського центру сім'ї «Родинний дім», (068)597-72-80.
Заняття безкоштовне.


Всі новини


Останні новини

Відбувся тренінг для практичних психологів «Використання роботи з голосом в психотерапевтичній практиці»
докладніше >
Відбувся семінар-практикум на тему «Психологічна адаптація першачків до школи»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.