«Оволодіння навичками психоемоційного саморегулювання (аутотренінг) як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин» . Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2017-11-27 14:15:24


«Оволодіння навичками психоемоційного саморегулювання (аутотренінг) як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин»

24 листопада 2017 р. в Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім», за адресою вул. Салютна, 11-А відбувся останній майстер-клас зкурсу занять «Оволодіння навичками психоемоційного саморегулювання (аутотренінг) як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин», на якому проводилися різноманітні вправи-ігри на концентрацію та переключення уваги, викликання тяжкості, тепла у кінцівках, управління емоціями під музичний супровід та напрацювання навику з повної релаксації в лежачому положенні. Заняття будувалися по висхідній – від простого до складного, з кожним разом підвищуючи навантаження, щоб кожний учасник зміг напрацювати навичку з психоемоційного саморегулювання і застосувати її у будь-яких життєвих умовах. Учасники залишилися дуже задоволеними, тому з січня 2018 р. буде розпочато новий набір у наступну групу.
Всі новини

Останні новини

Відбулося засідання членів конкурсного журі.
докладніше >
«Робота з психосоматичними проявами в психотерапевтичній практиці»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.