Нагородження переможців міського конкурсу дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей»

Вже десять років поспіль в рамках відзначення Міжнародної акції «16 днів проти насильства» Київський міський центр  сім’ї «Родинний дім» проводить міський конкурс дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей».

Метою конкурсу є привернення уваги суспільства до прав дитини, популяризація ненасильницької поведінки серед дітей та молоді, пропаганда загальнолюдських цінностей, виховання високих моральних якостей, розвиток творчого потенціалу дітей.

Але, наш конкурс – це не лише виставка творчих робіт. Це не лише можливість виявити та підтримати талановитих дітей. Це, в першу чергу,  наша з вами відповідь на ті виклики, які постають у сучасному суспільстві.  Це можливість мовою творчості, мовою світлих фарб голосно заявити «Я хочу жити у світі, який вільний від будь-яких форм насильства. Я хочу жити у світі яскравих кольорів!»

У творчих роботах діти підіймали  абсолютно різні теми. Але в більшості всі малюнки  – світлі, яскраві і життєстверджуючі. І кожний з них випромінює величезну енергію. Кожен, наче голосно промовляє – давайте жити у світі без насильства. Давайте радіти кожному світлому моменту у власному житті! Кожний малюнок – це невеликий, але дуже важливий крок до створення світу, вільного від насильства. І саме світлі дитячі  роботи, дійсно, можуть змінити ставлення інших – як дітей, так і дорослих – до проблеми насильства.

Дякуємо всім навчальним закладам, закладам позашкільної освіти та гурткам, громадським організаціям, активним родинам, які долучилися до участі в конкурсі.  Адже, цього року  в конкурсі взяли участь 454 дитини, було подано близько 500  робіт.

10 грудня 2019 року в Колонній залі Київської міської ради на церемонію нагородження  зібралися – учасники та переможці міського конкурсу дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей».

Перед початком церемонії   для дітей працювали творчі майстер-класи.

З вітальними словами зі сцени до гостей звернулися  Наумук Олексій Петрович – заступник начальника Служби у справах дітей та сім’ї  м. Києва  та  Ніколайчук Юлія Миколаївна – директор Київського міського центру сім’ї  «Родинний дім».

Яскравою концертною програмою присутніх привітали талановиті діти – учні «Super Школи» – творчої школи для дітей та дорослих: фіналістка телепроекту «Голос діти – 4» Катерина Манузіна, фіналістка Національного відбору «Дитячого Євробачення -2019» Валерія Христюк, переможець вокального конкурсу  Space Star – Ренат Аблякімов.

Переможцям конкурсу  урочисто були вручені  дипломи  КМЦС «Родинний дім» та призи від партнерів конкурсу Міжнародного Культурного фонду «Сяйво» та Громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі».

Також, кожен учасник заходу взяв участь у розіграші святкової лотереї і мав можливість виграти чудові призи. А на завершення, всі присутні учасники конкурсу отримали подарунки від КМЦС «Родинний дім».

Відповідальна особа – Гуденко Тетяна Іванівна – начальник відділу з гендерних питань КМЦС “Родинний дім”

Щиро вітаємо переможців  міського конкурсу дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей»:

Вікова категорія від 3 до 6 років

1  місце  –    Мальована Млада (6р.)  «Вірний друг»

2  місце  –    Михайлюк Анна (6р.)  «Так не можна!»

3  місце  –    Старостина Катерина (6р.)  «Діти – це янголи»

Вікова категорія від 7 до 10 років

1  місце  –    Непокритова Ярослава (8р.)  «Стоп боулінг!»

2  місце  –    Лукінова Настя (10р.)  «Ні- тестуванню на тваринах!»

3  місце  –    Процюк Есфір (10р.)  «Ми- щаслива родина!»

Вікова категорія від 11 до 15 років

1  місце  –    Андрієнко Кароліна (11р.)  «Я не хочу бачити війну!»

2  місце  –    Лобзюк Юліана (13р.)  «Стоп насильству!»

3  місце  –    Отрода Артем (12р.)  «Любов матері»

Вікова категорія від 16 до 18 років

1  місце  –    Федун Софія (16р.)  «Ні – насильству!»

2  місце  –    Усачева Анна (16р.)  «Зупинимо насильство спільними зусиллями!»

3  місце  –    Ющенко Ольга (17р. )  «Самотність».

КМЦС «Родинний дім» висловлює щиру вдячність  Фіданян Олені Григорівні – директору Департаменту освіти  і науки, молоді і спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  за підтримку у проведенні конкурсу.

За професіоналізм та об’єктивність при  визначенні переможців, дякуємо членам конкурсного журі!

КМЦС «Родинний дім» висловлює щиру вдячність партнерам, за підтримки яких пройшов конкурс та відбулося таке чудове свято для дітей:

  1. Міжнародному Культурному Центру «Сяйво»;
  2. Громадській організації «Федерація жінок за мир у всьому світі»;
  3. Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці «Молода гвардія»;
  4. Творчій школі для дітей та дорослих «Super Школа»;
  5. Громадській організації «Ла Страда-Україна»;
  6. Громадській організації «Центр соціальної допомоги «Дорогою добра»;
  7. Видавничому дому «Всеукраїнська газета «Справи сімейні»;

Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку малюнків  наших конкурсантів,  яка  проходить з 4 по 14 грудня 2019 року в приміщенні  Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія», за адресою вул. Льва Толстого, 49.

А ми не зупиняємося на досягнутому і вже починаємо планувати новий 11 конкурс малюнку. І хто знає, можливо наступного року він вже буде не загальноміським, а всеукраїнським.

Більше фото

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*