«Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» взяв участь у прес-брифінгу присвяченому Європейському дню боротьби з торгівлею людьми»

18 жовтня  уся світова спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започатковано у 2007 році Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Україна була серед перших країн у Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. У Кримінальному кодексі України покарання за торгівлю людьми передбачено статтею 149, яка визначає ці злочинні дії як вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації,  з використанням примусу, або шляхом підкупу третьої особи, яка контролює потерпілого, для отримання згоди на його експлуатацію.

Від торгівлі людьми з 1991 року постраждало майже 230 тисяч українців. Із них 70 тисяч – у період 2015-2017 років.

Про результати роботи у напрямку протидії торгівлі людьми розказали спікери під час брифінгу присвяченому Європейському дню боротьби з торгівлею людьми який відбувся 18 жовтня 2019 року.Організатор прес-брифінгу – Міністерство соціальної політики є національним координатором у сфері протидії торгівлі людьми.

Відео заходу:  https://www.ukrinform.ua

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*