Чергова зустріч батьківського всеобучу

01 жовтня 2019 року відбулася чергова зустріч батьківського всеобучу, що проводить Київський міський центр сім’ї «Родинний дім». На таких зустрічах, ніби в родинному колі, занепокоєні турботами про своїх дітей, матусі м. Києва діляться власними проблемами, досвідом, хвилюваннями, задають важливі питання, дискутують та отримують компетентні відповіді, погляди на питання у різних аспектах.

Козлова Галина Михайлівна – директор Київського міського центру сім’ї «Родинний дім», Заслужений працівник соціальної сфери, розпочала таку актуальну і гіперважливу тему: «ІНТЕРНЕТ: друг чи ворог сучасних дітей», зауважила, що ця тема потребує глибокого вивчення серед батьків, адже статистичні дані, наведені Козловою Г.М., вражають і закликають бути пильними і уважними до інтересів та особистого дозвілля дітей.

Багато вражаючих прикладів було проілюстровано з багаторічного досвіду роботи Кондратенко Лариси Олександрівни – доктора психологічних наук Інституту психології ім. Г.С. Костюка. Як діти стають жертвами інтернет-простору, які загрози постають над сучасною дитиною, які жахливі наслідки сьогодення маємо і які дії необхідно забезпечити батькам, щоб врятувати дитину.

Занепокоєні батьки долучилися до «гарячої» дискусії, були, вмотивованими, активними, включеними, отримали ресурсний стан до наступної сходинки виховного процесу в сім’ї.

Нагадуємо, що семінари всеобучу для батьків «Батьківські зустрічі» проходять щовівторка о 16.00 у конференц-залі КМДА за адресою вул. Хрещатик, 36.

Запрошуємо 8 жовтня усіх бажаючих, у тому числі майбутніх батьків, молодь м. Києва  відвідати цікавий семінар та взяти активну участь у живих діалогах.

Координатор заходу: Белінська Юлія Миколаївна – начальник відділу планування та роботи з сім’ями,  м.т. 067-722-78-57, 066-313-02-16.

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*