Батьківські зустрічі

08 жовтня 2019 року відбулася чергова зустріч батьківського всеобучу, що проводить Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».

Цього разу спікером виступив  Максим Колесніченко – автор програми «Терапія роду», практикуючий психотерапевт напряму гештальт- психології, фахівець  з психосоматичних розладів особистості, член Української спілки психотерапевтів.

Ця дискусія мала не тільки теоретичну базу, а й практичне підґрунтя. Кожен учасник мав нагоду запитати психолога про будь-яке  хвилююче питання і отримати  розгорнуту відповідь. Під час бесіди Максим Валентинович дав дієвий інструментарій та рекомендації щодо його застосування.

Своїми запитаннями схвильовані батьки піднімали такі важливі теми, як вплив травмуючого досвіду минулих поколінь на сучасний стиль виховання,  причини спадкових захворювань, страхи та фобії, претензії та стереотипи, успадковані від пращурів.

Нагадуємо, що семінари всеобучу для батьків «Батьківські зустрічі» проходять щовівторка о 16.00 у конференц-залі КМДА за адресою вул. Хрещатик, 36.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*