Батьківські зустрічі

15 жовтня 2019 року Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» провів чергову зустріч всеобучу для батьків «Батьківські зустрічі» на тему: «Попередження соціально – небезпечних залежностей: алкоголь, наркотики, енергетичні напої в навчальних закладах та родині».

Бесіда була спрямована на роз’яснення впливу  дітей та їх творчості на батьківську свідомість, і спільну діяльність задля вирішення актуальних проблем. Микола Миколайович показував дитячі праці і разом з батьками проводив аналогії з соціально – небезпечними залежностями.

Громадський діяч, педагог – Микола Нечипоренко розповів про важливу діяльність  громадської організації «Рух «Твереза Україна»  –  об’єднання людей та громадських організацій, які усвідомлюють критичний стан нашого наркотизованого суспільства і працюють заради утвердження і збереження тверезого способу життя. Микола Миколайович поділився результатами дитячого літературного конкурсу «Ми за тверезе життя!», метою якого є виховання здорового, тверезого способу життя та формування тверезих переконань серед дітей та молоді. Учасники були враженими свідомістю дітей, уявою та літературними здібностями.

До дискусії долучилися молоді люди, присутні на заході, наводили приклади з власного досвіду.

Нагадуємо, що семінари всеобучу для батьків «Батьківські зустрічі» проходять щовівторка о 16.00 у конференц-залі КМДА за адресою вул. Хрещатик, 36.

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*