Арт-терапія як засіб соціально-психологічної корекційної роботи

Навчальна програма для практичних психологів соціальної сфери, які відчувають потребу у підвищенні обізнаності у арт-терапевтичних технологіях, а також в питанні розвитку практичних навичок.

Програма реалізується в рамках діяльності відділу з гендерних питань

Мета:

  • ознайомлення з практикою використання арт-терапивтичних технологій у консультуванні, психотерапії, діагностиці, релаксації та психокорекції.

Завдання:

  • Навчити теоретичним і практичним навичкам роботи з методами арт-терапії та оригінальними арт-терапивтичними методиками.

Програма передбачає десять занять у форматі лекцій, арт-практикумів та консультацій за такими напрямками: ізотерапія, казкотерапія, пісочна арт-терапія, музикотерапія, тілесно-рухова терапія, лялькотерапія та інші.
Кожен учасник програми одержує досвід практичного використання арт-терапії в групі, набуває навичок інтерпретації, прогнозування, корекції поведінки клієнтів, спираючись на прояви та продукти арт-діяльності, розвиває навички релаксації, шляхом освоєння арт-терапевтичних методів, активізує навички саморефлексії, емпатії, професійної самосвідомості та професійної етики, а також мобілізує власний творчий потенціал та розвиває здатність реалізації творчого підходу до вирішення професійних завдань.
За результатами проходження програми та презентації досвіду практичної реалізації методів арт-терапії учасники одержують сертифікати.

Якщо Ви працюєте психологом, але відчуваєте потребу в додаткових практичних знаннях та набутті професійних навичок в роботі з Арт-терапевтичними технологіями, телефонуйте нам за номером 422-10-69 і станьте учасником навчальної програми!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*